کد خبر: ۶۰۳۰۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
تدبیرنو،اورژانس شهرستان دیر به پنج نفر که در دو حادثه تیراندازی و واژگونی خودرو آسیب دیده بودند، امداد رساند.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: ساعت ۲۳ و ۳ دقیقه دیشب، با اعلام واژگونی یک دستگاه خودرو در جاده ساحلی روبه‌روی امامزاده ابوالقاسم، تیم فوریت‌های پزشکی با یک دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد.

حسین ناظمیان‌پور افزود: سرنشینان این خودرو سه کودک ۴ و دو ساله و یک خانم ۳۱ ساله بودند که از ناحیه دست، پا و صورت آسیب دیده بودند و  پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان امام هادی (ع) دیر انتقال داده شدند.

او ادامه داد: حادثه دوم یک مورد تیراندازی در خیابان مقابل بسیج شهر دوراهک بود که ساعت ۲۳ و ۵۰ دقیقه به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی این شهرستان اعلام شد.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر عنوان کرد: در این تیراندازی یک مرد ۳۰ ساله از ناحیه لگن مورد اصابت دو گلوله قرار گرفته و مجروح شده بود که تیم فوریت‌های پزشکی دوراهک با آمبولانس به محل حادثه رفتند و پس از انجام کمک‌های اولیه و اقدامات کنترل خونریزی، مجروح را به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انتقال دادند.

ناظمیان پور گفت: شهرستان دیر ۵ پایگاه فوریت‌های پزشکی دیر، درود احمد، بردخون، آبدان و دوراهک دارد که آماده ارائه خدمات اورژانسی در سریع‌ترین زمان و در همه جا به صورت رایگان است.


نام:
ایمیل:
* نظر: