کد خبر: ۶۰۰۸۲
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر:
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: محفل جزءخوانی و تفسیر قرآن کریم که در ماه مبارک رمضان با حضور قاریان بین‌المللی و نوجوان در مرکز افق شهدای قرآنی خلیج فارس امامزاده محمد بن باقر (ع) بوشهر برگزار می‌شود، از شبکه استانی و شبکه شما پخش می‌شود.
مراسم جزء‌خوانی از بوشهر در شبکه استانی و شما پخش تلویزیونی می‌شود

به گزارش تدبیر نو، سید حسین ناظر روز سه‌شنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های پخش زنده و تولیدی ویژه ماه رمضان، با اشاره به انتخاب و نامگذاری بوشهر به عنوان پایتخت قرآنی ایران، افزود: صحن و سرای آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه و مساجد استان که دارای معماری اصیل ایرانی، اسلامی است، بهترین ظرفیت‌های تصویری را برای ضبط و تولید برنامه‌های فرهنگ دینی فراهم کرده است.

وی اضافه کرد: ضبط، تولید و پخش زنده برنامه‌های قرآنی و معارفی از محل آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه برای رسانه ملی و ارائه به مخاطبان یک فرصت کیفی و برنامه‌ای که با توجه به شبانه‌روزی بودن برنامه‌های شبکه رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای مرکز بوشهر میسر شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر در ادامه این نشست گفت: براساس آیات و روایات بقاع متبرکه محل نزول ملائکه الهی هستند، بنابراین برپایی مجالس تفسیر و جزءخوانی قرآن کریم در محل آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه بهترین فرصت برای خدمت به ساحت قرآن و عترت است.

حجت‌الاسلام اسماعیل‌پور یادآور شد: خدمت رسانی به ساحت قرآن و عترت و عمل به آموزه‌های آیات وحی، رستگاری و سعادت مسلمانان را در پی دارد./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر: