کد خبر: ۵۹۹۹۸
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه در دو روز اخیر فوتی کرونایی در استان نداشته‌ایم گفت: هم‌اکنون ۹۹ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
استان بوشهر طی دو روز اخیر فوتی بیمار کرونایی نداشته است

به گزارش تدبیر نو،سعید کشمیری  به افزایش تعداد مبتلایان کرونا در سطح کشور و آغاز موج چهارم شیوع این بیماری اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به افزایش شمار مبتلایان باید منتظر وضعیت قرمز و خطر در استان بوشهر باشیم.

وی با درخواست از مردم استان بوشهر برای همکاری با مدافعان سلامت تصریح کرد: از مردم می‌خواهیم که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و تا پایان تعطیلات نوروزی در خانه‌های خود بمانند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: طی شبانه‌روز گذشته ۳۳ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند و در این مدت ۲۱ نفر نیز با حال خوب از این بخش‌ها ترخیص شدند.

۹۹ نفر بستری هستند

وی بیان کرد: در حال حاضر ۹۹ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۱۲ نفر تحت مراقبت ویژه بوده و چهار نفر در وضعیت حاد بیماری هستند.

کشمیری با اشاره به اینکه استان بوشهر طی دو شبانه روز اخیر مورد فوتی ناشی از ابتلاء به کرونا نداشته است ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۹۱۲ نفر در استان بوشهر جان خود را از دست داده‌اند.

وی اضافه کرد: تاکنون ۲۲ هزار و ۳۱۰ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: