کد خبر: ۵۹۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱
مدیر فن‌بازار استان بوشهر و نماینده برگزاری رویداد اینوتکس پیچ INOTEX Pitch در این استان گفت: ۱۲ تیم استارت آپی در رویداد اینوتکس پیچ استان بوشهر ایده‌های خود را ارائه کردند و در پایان ۲ گروه برگزیده معرفی شدند.
برگزیدگان اینوتکس پیچ بوشهر معرفی شدند

به گزارش تدبیر نو،حمید باشی افزود: گروه مشاورین دریا  و گروه فرانو  به ترتیب با کسب عنوان های اول و دوم به نمایشگاه ملی اینوتکس ۲۰۲۱ راه یافتند.

وی ادامه داد: گروه مشاورین دریا متشکل از چند عضو هیات علمی دانشگاه خلیج فارس است که اقدام به ابداع، طراحی و تولید محصولی کاربردی در حفاری چاه‌های نفت کرده‌اند و گروه فرانو موفق به طراحی پلت فرمی آموزشی شده‌اند که قابلیت‌های کاربردی و متنوع آموزشی را در خود دارد.

حمید باشی دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این رقابت استارت‌آپی به صورت پیش ‌رویداد نمایشگاه ملی اینوتکس در ۶ استان کشور از جمله بوشهر برگزار شد .

وی اظهارکرد: علاوه بر اینکه برگزیدگان نمایشگاه ملی جایزه نقدی ارزنده‌ای دریات می‌کنند،  حضور در این رویداد ملی می‌تواند فرصت خوبی برای ارتباط با سرمایه‌گذاران و جذب آنها به سرمایه‌گذاری بر روی ایده مطرح شده باشد.

وی اضافه کرد: نمایشگاه ملی اینوتکس ۲۰۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز نمایشگاه اینوتکس است و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از حامیان و پشتیبان‌های دائمی این نمایشگاه هستند./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر: