کد خبر: ۵۸۵۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
تدبیرنو،مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: ۷ طرح آبرسانی و فاضلاب در شهر‌ها و روستا ها‌ی استان بوشهر در دهه فجر در استان بوشهر افتتاح یا اجرای آن‌ها آغاز می‌شود.
عبدالحمید حمزه پور افزود: این طرح‌ها با سرمایه‌گذاری ۲۴۹ میلیارد ریال اجرا شده است.

وی گفت: در این راستا سیستم برق اضطراری تاسیسات آبرسانی شهید ماهینی بوشهر با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال شامل ۲ دستگاه دیزل ژنراتور با توان ۱.۵ مگاوات راه‌اندازی می‌شود که نقش مهمی در جلوگیری از وقفه در آبرسانی در هنگام بروز مشکلات دارد.

حمزه پور با اشاره به حفر و تجهیز ۲ حلقه چاه آب در شهرستان دشتی افزود: در دهه فجر ۲ حلقه چاه آب در شهرکاکی شهرستان دشتی با اعتبار ۶.۵ میلیارد ریال و یک حلقه چاه آب در روستای بهارستان جم با سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیون ریال افتتاح و وارد مدار بهره‌برداری می‌شود که نقش مهمی در جبران کمبود مشکلات آبرسانی این منطقه دارد.

وی افتتاح طرح‌های تصفیه آب در روستا‌های بهرحاج نوشاد و بابا مبارکی در شهرستان جم را از دیگر طرح‌ها دانست و گفت: در همین راستا طرح تصفیه آب روستای عربی شهرستان دشتی وارد مدار بهره‌برداری می‌شود که برای اجرای طرح‌های تصفیه آب در روستا‌های یاد شده ۲۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شد.

حمزه پور با اشاره به افتتاح ایستگاه پمپاژ فاضلاب مناطق شغاب و جلالی شهر بوشهر افزود: این طرح شامل راه‌اندازی تجهیزات مکانیکال و الکتریکال، برای انتقال فاضلاب مناطق شغاب و جلالی به ایستگاه پمپاژ مرکزی بوشهر و جلوگیری از آلودگی آب دریا است با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از آغاز اجرای طرح ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهرک بهمن بوشهر خبر داد و گفت: این طرح برای انتقال فاضلاب مجتمع‌های مسکونی در شهرک ۵۳۰ هکتاری نیایش، بهمن، مسکن مهر و پارک علم وفناوری بوشهر با ظرفیت اسمی ۲ هزار مترمکعب اجرا می‌شود که برای اجرای آن ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: