کد خبر: ۵۸۱۷۹
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
مدیرآموزش و پرورش شهرستان دیرگفت: مریم ابراهیمی فرهنگی نیک اندیش دیری با اهدا ۲۲ تبلت به دانش آموزان نیازمند لبخند رضایت را به لب‌های آنان نشاند.
 معلم دیری ۲۲ تبلت به دانش آموزان نیازمند اهدا کرد

به گزارش تدبیر نو، احمد عبدالله زاده روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: شرایط تحصیلی امسال بسیار متفاوت‌تر از سال‌های قبل بوده و با مشارکت و همکاری همه جانبه و تلاش مضاعف فرهنگیان و خیران و مردم برخی از موانع تحصیل دانش آموزان این شهرستان برطرف شد.

وی گفت: معلمانی در بین ما وجود دارند که با حقوق و دستمزد اندک برای دانش آموزها تبلت یا گوشی هوشمند خریداری و هدیه کردند.

رئیس اداره آموزش و پرورش دیر افزود:مدرسه مکانی برای یادگیری همدلی و نوع دوستی است و معلمان با پیشه کردن چنین روشی می‌توانند آینده ای زیبا را برای دانش آموزان بسازند.

عبدالله زاده یادآورشد: افزون بر کمک کمیته امداد در خصوص اهدا تبلت دانش آموزی، فرهنگیان، افراد نیکوکار و شرکت‌های پیرامونی شهرستان دیر نیز تاکنون ۱۱۱ تبلت و گوشی هوشمند به دانش آموزان نیازمند اهدا کرده اند.

وی گفت: در زمان حاضر ۵۰۰ دانش آموز نیازمند، به گوشی و تبلت دسترسی ندارند و تلاش می‌شود از ظرفیت افراد نیکوکار، فرهنگیان و شرکت‌ها برای برطرف کردن این مشکل اقدام  شود.

این معلم نیک اندیش دیری گفت: تلاش کردم هیچ دانش آموزی در این شرایط از کسب علم و دانش از تحصیل بازنماند در همین راستا ۲۲ تبلت تهیه و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار دادم.

مریم ابراهیمی بدون اشاره به هزینه تبلت‌ها افزود: آرزو دارم هیچ کودکی برای کسب علم و آگاهی در تنگنا نباشد.

بندر دیر در فاصله ۱۸۰ کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر: