کد خبر: ۵۷۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
یوسف قربانی با آثاری همچون "مهمان مامان" و "اخراجی‌ها" در سینما و با سریال "کت جادویی" و "نقطه سر خط" در تلویزیون شناخته می‌شود.
بازیگر اخراجی‌ها درگذشت
به گزارش تدبیر نو به نقل از تسنیم، یوسف قربانی در بیشتر فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی حضور پیدا کرده اما بیشتر مخاطبین او را با آن سکانس‌های جذاب آسایشگاه سالمندان در فیلم "سن پطرزبورگ" به یاد می‌آورند. چرا که او پیش از آن در "اخراجی‌های" مسعود ده نمکی و "کت جادویی" محمدحسین لطیفی هم ایفای نقش کرده است. 

این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون بعد از مدت‌ها بیماری، شب گذشته دارفانی را وداع گفت. ضمن تأیید این خبر از سوی خانه سینما، قرار است یوسف قربانی با هماهنگی خانواده‌اش، در یکی دو روز آینده، قطعه هنرمندان به خاک سپرده شود. 

در طی بازیگری یوسف قربانی در این سال‌ها با هنرمندان بسیاری تجربه‌ کار داشته است که با بازیگران پیشکسوت و کاربلد سینما و تلویزیون همبازی شده است. 19 اثر را در پرونده هنری‌اش دارد که 14 اثر مربوط به سینما و 5 سریال تلویزیونی هم از خودش به یادگار گذاشته است.

قربانی در فیلم‌های سینمایی "مردی روی ماه"، "رسوایی"، "سن پطرزبورگ"، "اخراجی‌ها 2"، "چند می‌گیری گریه کنی"، "انتخاب"، "مهمان مامان"، "دنیای وارونه"، "یاران"، "رابطه پنهانی"، "پرده‌ آخر"، "تازه عروس" و... به ایفای نقش پرداخته است.

همچنین او سریال‌هایی همچون "نقطه سر خط"، "نون و ریحون"،  "شهریار"، "فرستاده" و "کت جادویی" از خودش به یادگار گذاشته است.
نام:
ایمیل:
* نظر: