کد خبر: ۵۷۸۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: ثبت نام اثر برای شرکت در نخستین جشنواره کالاهای فرهنگی فیروزه با محوریت فرهنگ‌سازی تولید و مصرف از در این استان آغاز شده‌است.
ثبت نام در جشنواره کالاهای فرهنگی فیروزه استان بوشهر آغاز شد

به گزارش تدبیر نو، فاطمه کرمپور روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این جشنواره به منظور حمایت از محصولات فرهنگی داخلی با محوریت معرفی المان‌ها و نماد های بومی محلی استان بوشهر توسط موسسه فرهنگی هنری آفتاب زرین پاییز بوشهر به عنوان مجری طرح و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: ترویج، تولید و مصرف کالاها و محصولات فرهنگی ایرانی اسلامی با نگاه ویژه به محصولات فرهنگی اقوام ایرانی، تشویق تولید کنندگان به کالاهای فرهنگی با اولویت‌ها و نیازهای کشور، رونق بازار مصرف کالاهای فرهنگی داخلی از هدف‌های اصلی این جشنواره به شمار می‎رود.

کرمپور یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند محصولات خود را در زمینه‌های عروسک (با استفاده از المان‌های بومی محلی استان بوشهر)، هدایا و محصولات فرهنگی بومی (ملزومات لباس، ماسک، زیور آلات، کیف، کفش، کمربند، کلاه  و تزئینات)  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی بیان کرد: ثبت نام در این جشنواره به صورت مجازی است و شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت  https://jayezehfiroozeh.farhang.gov.ir  نسبت به نام نویسی و ثبت اثر خود اقدام کنند.
زمان ثبت نام در ششمین جشنواره کالاهای فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از ۲۰ دی ماه لغایت ۲۰ بهمن ماه  است و از ۲۰  تا ۳۰ بهمن  زمان داوری جشنواره است.

اختتامیه و نمایشگاه این جشنواره نیز هفته اول اسفند ماه برگزار می‏‌شود./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر: