کد خبر: ۵۷۸۳۰
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۸
تدبیرنو،مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: این اداره کل از زمان شیوع ویروس کرونا ۳۰ هزار سبد معیشتی را در میان نیازمندان استان توزیع کرده است.
حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور در نشست با حجت الاسلام موسی احمدی نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: این کمک‌ها در راستای اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش و با هدف کمک به اقشار آسیب پذیر از طریق مراکز افق امامزاده‌ها ، موسسه‌های خیریه و ارگان‌های دولتی حمایتی توزیع شده است.

وی یادآورشد: تاکنون هشت مرحله از ۱۰ مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شده است کهچهار میلیارد تومان از محل نیات واقفان به اهدای بسته‌های معیشتی به نیازمندان اختصاص یافته است.

اسماعیل پور ادامه داد: این اداره کل در قالب طرح شهید سلیمانی تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی هر یک به ارزش ۳۰۰ هزار تومان تهیه و در میان نیازمندان استان توزیع کرده است که شامل نیازهای غذایی اولیه خانوار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از نماینده  مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی خواست: در دفاع از حقوق موقوفات و به روز رسانی قوانین و مقررات اوقافی در مجلس حمایت و همکاری لازم را داشته باشند.

نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اقدامات موثر سازمان اوقاف و امور خیریه در حمایت از محرومان، گفت: یاری آسیب دیدگان مورد تاکید و حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

حجت الاسلام موسی احمدی آمادگی خود را برای همکاری با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در حفظ حقوق موقافات و سایر موارد  بیان شده اعلام کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: