کد خبر: ۵۷۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی شهدای هسته‌ای بوشهر مراحل پایانی کار را طی می‌کند و براساس برنامه ریزی انجام شده این پروژه بهمن ماه سال جاری با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر بهمن ماه آماده افتتاح می‌شود

به گزارش تدبیر نو، مهرداد ستوده روز سه شنبه در بازدید از روند اجرای بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر به رسانه‌ها اعلام کرد: بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر یکی از پروژه‌های مهم و از مطالبه‌های مردم این استان است و با توجه به ضرورت در زمان حاضر براساس جدول زمانبندی در هشت جبهه موازی در حال کار و تکمیل پروژه هستیم.

وی بیان کرد: به طور قطع همانطور که در حوزه عمرانی از مدیران با برنامه و پیمانکاران خوب استان بوشهر پشتیبانی می‌شود، مدیران بی انگیزه و پیمانکارانی که خوش قول نیستند و نسبت به تعهدات خود، مردم و دستگاه‌های اجرایی متعهد نیستند را تحمل نمی‌کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیمارستان ۱۱۰ تخت‌خوابی اورژانس هسته‌ای با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیروگاه اتمی بوشهر به عنوان یکی از پروژه‌های مهم در دست احداث استان است و هرچند ۵۰ تخت از این بیمارستان ویژه است اما در مجموع به تخت‌های اورژانس و مراقبت‌های ویژه استان افزوده می‌شود.

دکتر سعید کشمیری افزود: عملیات اجرایی بیمارستان شهدای هسته‌ای این استان از سال ۹۵ با زیربنای هشت هزار مترمربع در ۲ طبقه در مجاورت بیمارستان شهدای خلیج فارس آغاز شد که با توجه به شیوع ویروس کرونا از اسفند سال گذشته و نگرانی در زمینه افزایش مبتلایان و پاسخگو نبودن تخت‌های موجود با همت مسئولان استان و پشتیبانی دولت امروز کار ساخت این بیمارستان به پایان رسیده و در مرحله نصب تجهیزات قرار دارد.

وی یادآور شد: ساخت بیمارستانی مجهز در حدود پنج سال در کشور امر بی سابقه‌ای است و بیانگر همت دولت تدبیر و امید در این شرایط سخت اقتصادی است که تاکنون ۶۷ میلیارد تومان در بخش سازه‌ای و ۵۰ میلیارد تومان برای تجهیزات آن هزینه شده‌است./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر: