کد خبر: ۵۷۶۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان بوشهر گفت: "بسنه معموری" از مربیان "یوگا" در بوشهر رتبه نخست مسابقه "دل‌نوشته‌ای به سردار سلیمانی" فدراسیون ورزش‎های همگانی را کسب کرد.
مربی بوشهری در جشنواره دل‌نوشته‌ای به سردار دل‌ها درخشید

به گزارش تدبیر نو،محمدحسین زاهدی فرد  افزود: فدراسیون ورزش‌های همگانی به مناسبت سالگرد سردار شهید قاسم سلیمانی نخستین جشنواره دل‌نوشته‌ای به سردار دل‌ها را برگزار کرد که کمیته فرهنگی هیات ورزش‌های همگانی استان این جشنواره را در سطح استان برگزار و پس از داوری آثار ارسالی، نفرات برگزیده به دبیرخانه سراسری معرفی شدند.

وی بیان کرد: در جشنواره سراسری منتخبان هر بخش معرفی شدند که در بخش مربیان بسنه معموری از استان بوشهر حائز رتبه نخست شد و لوح تقدیر و جایزه‌ای از سوی فدراسیون به وی اهدا شد.

زاهدی فرد یادآور شد: در بخش مربیان بعد از مربی بوشهری، آسیه خندان بروجنی (چهارمحال و بختیاری)، ( سکینه قانع (خراسان شمالی)، فاطمه نژادجهان‌تیغ (خراسان رضوی) و زهرا عمرانی (تهران)در رتبه‎های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

وی افزود: همین هفته در مراسمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از برگزیدگان استانی جشنواره دل‌نوشته‌ای به سردار دل‌ها تجلیل خواهد شد./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر: