کد خبر: ۵۷۵۵۰
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
تدبیرنو،مرحله دوم اعطای تسهیلات کرونایی به فعالان و بنگاه‌های آسیب دیده حوزه فرهنگ و هنر و رسانه آغاز شد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به آثار شیوع بیماری کرونا در حوزه‌های مختلف گفت: به منظور تامین بخشی از خساراتی که به فعالیت‌ها و واحد‌های کسب و کار آسیب دیده از کرونا در حوزه فرهنگی، هنری و رسانه‌‏ای وارد شده، ستاد ملی مقابله با کرونا دستورالعمل جدیدی برای پرداخت تسهیلات به این واحد‌ها در حوزه فرهنگی، هنری و رسانه‌‏ای مقرر کرده است. او ادامه داد: این دستورالعمل بر مبنای مصوبات جلسه چهل و هشتم ستاد ملی مبارزه کرونا با موضوع حمایت از فعالیت‏‌ها و مشاغل غیردولتی به شدت آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا در بخش فرهنگ، هنر و رسانه و تخصیص بودجه‌‏ای افزون بر هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از طریق پرداخت تسهیلات بانکی با کارمزد ۱۲ درصد ابلاغ شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر ادامه داد: مشمولان دریافت این تسهیلات که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شده‌‏اند تا پایان دی‏‌ فرصت دارند با مراجعه به سامانه کارا به نشانی https://kara.mcls.gov.ir درخواست خود را ثبت کنند.

کشاورزی بیان کرد: میزان سود این تسهیلات ۱۲درصد و مدت پرداخت آن ۲۴ماهه است. همچنین زمان تنفس بازپرداخت اقساط تا اول خرداد ۱۴۰۰ است.


نام:
ایمیل:
* نظر: