کد خبر: ۵۶۳۲۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۸
تدبیرنو،فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در طرح محدودیت تردد خودرو‌های پلاک شخصی، خودرو‌های با پلاک غیر بومی که وارد مناطق قرمز شوند یک میلیون تومان جریمه می‌شوند.
سردار خلیل واعظی در جمع خبرنگاران بیان کرد: براساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، از روز شنبه هفته آینده (اول آذر) محدودیت‌های شدیدی در مراکز استان‌ها و شهرستان‌هایی که نارنجی و قرمز هستند اعمال می‌شود.
 
وی افزود: در استان بوشهر فقط شهرستان بوشهر شرایط قرمز دارد، دیر زرد است و هشت شهرستان دیگر نارنجی هستند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر عنوان کرد: خودرو‌های پلاک شخصی غیربومی که از شنبه به شهر‌های قرمز ورود می‌کنند در هر ۲۴ ساعت یک میلیون تومان جریمه می‌شوند و کسانی که به مناطق نارنجی وارد شوند نیز هر شبانه روز ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.
 
وی گفت: این جریمه‌ها یا از طریق دوربین‌ها ثبت می‌شود و یا ماموران انتظامی آن را ثبت خواهند کرد.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر همچنین بیان کرد: از روز شنبه هیچ خودرویی از ساعت ۲۱ تا چهار صبح حق رفت و آمد در شهر بوشهر که در شرایط قرمز کرونایی است را ندارد و خودرو متخلف مشمول جریمه یک میلیون تومانی می‌شود.
 
سردار واعظی درباره رفت و آمد کارمندان غیربومی به بوشهر هم گفت: با توجه به اینکه قرار است یک سوم کارمندان در محل کارشان حاضر شوند تعداد کارکنانی که مجبورند رفت و آمد کنند کمتر خواهد شد، اما کسانی که می‌خواهند تردد کنند هماهنگی شده که بتوانند در محل کارشان حاضر شوند.
نام:
ایمیل:
* نظر: