کد خبر: ۵۶۱۳۱
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
بوشهر- ایرنا- فرماندار دشتستان از توابع استان بوشهر گفت: در نخستین بارش پاییزی سال زراعی جاری تگرگ و باران شدید همراه با طوفان پنجشنبه شب باعث خسارات به بخش کشاورزی این شهرستان شد.
 تگرگ باعث خسارت در دشتستان شد

به گزارش تدبیر نو،فتح الله نوروزی افزود: بیشترین میزان بارندگی در این شهرستان مربوط به شهر برازجان با ۲۸.۵میلیمتر و پس از آن به ترتیب در رودفاریاب بخش ارم و شهرآبپخش گزارش شده است.

وی با بیان اینکه خسارت وارده به محصولات کشاورزی در دست بررسی است یادآورشد: شهرستان دشتستان در نخستین بارش پاییزی سهم بسیار خوبی از نزولات جوی را در اکثر نقاط خود شاهد بود که باعث خوشحالی مردم و کشاورزان شد.د.

نوروزی بیان داشت:  افزون بر خسارت ناشی از باد شدید و بارش تگرگ سنگین به بخش کشاورزی در برخی نقاط شهرستان خساراتی به تاسیاست برق نیز وارد شد.

فرماندار دشتستان افزود: در آبپخش هفت پایه برق براثر تندباد سقوط کرده که موجب خاموشی برخی محلات شهر شد و اکنون اکیپ های اداره برق در حال اصلاح موارد آسیب دیده هستند.

نوروزی گفت: در خصوص بخش کشاورزی نیز خساراتی به مزارع و باغات وارد شده که کارشناسان بخش کشاورزی در حال بررسی و برآورد خسارت هستند.  

سامانه بارشی از روز چهارشنبه وارد استان بوشهر شده است که براساس اعلام اداره کل هواشناسی تا عصر امروز وجود دارد./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر: