کد خبر: ۵۶۰۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر گفت: مکانیسم‌های تشویقی برای وصول درآمدهای مالیاتی در بوشهر ارائه شود.
مکانیسم‌های تشویقی برای وصول درآمدهای مالیاتی در بوشهر ارائه شود

به گزارشتدبیر نو، عبدالکریم گراوند صبح چهارشنبه در نشست ستاد درآمد استان بوشهر اظهار داشت: به منظور کمک به توسعه مناطق محروم کشور، باید با همکاری و تعامل با نمایندگان مجلس، روندی پایدار برای نظام بودجه ریزی در فصل تنظیم بودجه شود.

وی با تاکید بر لزوم تعیین مکانیسم‌های تشویقی برای استان‌هایی که درآمدهای مالیاتی بیشتری وصول می‌کنند اضافه کرد: برای اجرای پروژه‌های عمرانی استان باید از میزان درآمدهای مازاد مالیاتی استان‌ها کمک کرد.

استاندار بوشهر با اشاره به روند مثبت وصول درآمدهای مالیاتی استان در چند سال اخیر خاطرنشان کرد: این مهم نتیجه عملکرد خوب اداره کل مالیاتی و همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط است.

وی بیان کرد: باید با همکاری نمایندگان مجلس استفاده از ابزارهای انگیزشی برای وصول درآمدهای مالیاتی نهادینه شود و این اقدام می‌تواند به استان‌هایی که درآمدهای مالیاتی بیشتری وصول کردند کمک کند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: باید ضمن تعامل با نمایندگان مجلس و استفاده از نظرات کارشناسی مناطق مختلف کشور و با توجه به ویژگی‌های هر استان، به منظور کمک به روند توسعه کشور، استان‌هایی که درآمدهای مالیاتی مازاد را وصول می‌کنند تشویق شوند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: