کد خبر: ۵۵۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوشهر:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: بخشی از درآمدهای نفت و گاز استان بوشهر در برنامه ششم توسعه کاهش‌یافته است.
درآمدهای نفت و گاز بوشهر در برنامه ششم توسعه کاهش یافت


به گزارش تدبیر نو، علی درویشی صبح دوشنبه در نشست با مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش باری جذب اعتبارات ملی اظهار داشت: در ساختار کلان بودجه کشور باید توازن برقرار شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر خاطرنشان کرد: مسئولان به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا مزیت‌های استان بوشهر در بلندمدت تحت‌الشعاع قرار نگیرد.

وی به نقش مهم و تأثیرگذار استان بوشهر در اقتصاد ملی اشاره کرد و ادامه داد: بخشی از درآمدهای نفت و گاز استان بوشهر در برنامه ششم توسعه کاهش‌یافته است.

درویشی تصریح کرد: با توجه نقشی که استان بوشهر در اقتصاد ملی ایفا می‌کند نباید در میزان برخورداری این استان از بودجه عدم توازن وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه بخشی از تعهدات دولت بر بودجه سال‌های آینده کشور اثر می‌گذارد اذعان کرد: اگر در طرح‌های ملی محور شرقی مورد توجه قرار می‌گیرد، باید برای کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل در استان‌هایی مانند بوشهر که مورد غفلت واقع می‌شوند راه‌آهن تکمیل شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: