کد خبر: ۵۵۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
تدبیرنو،دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: به ثبت ۳ مورد فوتی جدیدتعداد فوتی‌ها کرونایی در استان بوشهر به ۷۲۵ نفر رسید.
،دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

او افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۶ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۳ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد:  سه نفر روز‌های گذشته فوت شده‌اند که تست کرونایشان امروز مثبت اعلام‌شده است.

۱۵ هزار و ۶۷۶ نفر در  استان بوهشهر به کرونا مبتلا شده‌اند

دکتر کشمیری تاکید کرد: موارد فوت شده سه خانم ۵۹، ۶۳ و ۶۷ ساله هستند که دو نفر از آن‌ها دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا و بیماری قلبی و عروقی بوده‌اند و یک مورد نیز دارای بیماری سرطان کبد بوده است.

او بابیان اینکه هم‌اکنون ۳۷ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد:کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۵ هزار و ۶۷۶ نفر بوده است.

کشمیری ادامه داد:  با ثبت موارد فوتی جدید، مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱۴ آبان  به عدد ۷۲۵ مورد رسیده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: