کد خبر: ۵۵۵۱۳
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب طرح آمران سلامت با راه‌اندازی ۴۰ پایگاه در این استان آغاز شد.
طرح آمران سلامت جمعیت هلال احمر در استان بوشهر آغاز شد


به گزارش تدبیر نو، دکتر غلامرضا حاجیانی روز سه شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: طرح آمران سلامت با هدف دعوت داوطلبانه مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در میدان‌ها و مناطق پرتردد استان بوشهر اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: براساس دستورالعمل ابلاغی پایگاه‌های آمران سلامت به مدت ۱۰ روز فعال و اقدام به ارائه مستمر خدمات عام‌المنفعه به مردم می‌پردازند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر اضافه کرد: در این طرح با استفاده از توان نیروهای داوطلب و جوان فعالیت‌های پیشگیرانه متناسب با شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود و جوانان و داوطلبان این جمعیت به عنوان طلایه داران آمران سلامت در این مسیر فداکاری می‌کنند.

وی گفت: دبیرخانه طرح آمران سلامت در معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر راه‌اندازی شده‌است و امور ویژه این پایگاه‌ها را بررسی می‌کنند، همچنین از ظرفیت خانه‌های هلال روستایی برای استقرار ایستگاه‌های آمران سلامت استفاده می‌شود./ایرنا


نام:
ایمیل:
* نظر: