کد خبر: ۵۵۰۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱
تدبیرنو،معاون سازمان صمت بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال، دو هزار و ۳۹۸ مورد پرونده تخلف صنفی به ارزش ۷۹ میلیارد و ۹۴۸ میلیون ریال برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی فرستاده شده است.
؛ رضا جمالی بیان کرد: در نیمه نخست امسال از ۴۷ هزار و ۵۷۸ فقره بازرسی‌ صورت گرفته، تعداد دو هزار و ۳۹۸ مورد پرونده تخلف صنفی به ارزش ۷۹ میلیارد و ۹۴۸ میلیون ریال برای سیرمراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی فرستاده شده است که در مقایسه با مدت زمان مشابه پارسال از نظر تعداد بازرسی‌ها ۶۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

او، با اشاره به اهمیت نظارت‌ها بر نحوه عرضه کالا و خدمات برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان عنوان کرد: در مدت زمان یاد شده هزار و ۳۸۱ مورد گشت مشترک بازرسی با حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط صورت گرفته که منجربه تشکیل هزار و ۳۸۲ فقره پرونده تخلف به ارزش ۱۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال شده است.

معاون سازمان صمت بوشهر افزود: این سازمان بر نحوه عرضه کالا و خدمات اصناف به صورت مستمر و جدی نظارت دارد تا بتوان از قانون گریزی و تخلفات سودجویان بازار جلوگیری کرد.

جمالی ادامه داد: همه واحد‌های صنفی استان طبق تصمیمات ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت خود و مردم جامعه ملزم به رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی مبارزه با کرونا نظیر استفاده از ماسک و دستکش و ... هستند.

او از مردم خواست در صورت دیدن هر گونه تخلف صنفی موارد را از طریق سامانه ۱۲۴ گزارش کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: