کد خبر: ۵۴۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
تدبیرنو،مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر از ۱۹ تا ۲۵ مهر برگزار می‌شود.
،غلامرضا دانش‌فر معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اعلام نتایج اولیه چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: گزینش و مصاحبه علمی از نفرات دعوت شده از ۱۹ تا ۲۵ مهر برگزار می‌شود.

دانش‌فر افزود: نفرات دعوت شده بر اساس جدول زمان بندی که در درگاه آموزش و پرورش استان به نشانی bushehr.medu.ir منتشر شده است، به محل مصاحبه مراجعه کنند.

او تاکید کرد: با توجه به محدودیت زمان، غیبت در مصاحبه، انصراف تلقی می‌شود و حذف از استخدام در آموزش‌وپرورش است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به سهمیه ۲۹۸ نفری جذب امسال عنوان کرد: در مرحله اول یک‌ونیم برابر این ظرفیت یعنی ۴۹۱ نفر برای شرکت در مرحله مصاحبه فراخوان شده‌اند.

دانش فر با بیان اینکه داوطلب نباید هیچ گونه رابطه استخدامی یا تعهد خدمت (دائم یا موقت) به نهاد‌ها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی داشته باشد،گفت: داشتن حداقل معدل کل ۱۴ در دوره متوسطه‌ دوم معدل سه پایه‌ اول، دوم و سوم و حداکثر سن ۲۴ سال تمام در بدو ورود به دانشگاه شرایط اختصاصی پذیرش در دانشگاه فرهنگیان است.

او در خصوص داوطلبانی که مبتلا به بیماری کرونا هستند، بیان کرد: معرفی شدگان که مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان بستری و یا در حال قرنطینه هستند، باید مستندات خود را به دانشگاه فرهنگیان ارائه کنند تا شرایط مصاحبه و گزینش آن‌ها در فرصت مناسب فراهم شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: