کد خبر: ۵۴۹۰۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
مسئول مجمع رهروان امر به معروف بوشهر:
مسئول مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: مجمع رهروان امر به معروف استان بوشهر ۸۸ هزار نفر عضو دارد.
مجمع رهروان امر به معروف استان بوشهر ۸۸ هزار نفر عضو دارد

به گزارش تدبیر نو، خضر فقیه صبح چهارشنبه در نشست هم‌اندیشی با مسئول و اعضای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر اظهار داشت: در راستای گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

وی به توسعه فعالیت‌های مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: ۸۸ هزار نفر در استان بوشهر عضو این مجمع هستند که شامل ۴۰ هزار نفر آقا و ۴۸ هزار نفر خانم است.

مسئول مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با اشاره به فعالیت این مجمع از سال ۱۳۹۳ تاکنون خاطرنشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر به صورت مردم به مردم، مردم به دولت و دولت به مردم انجام می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه‌های عفاف و حجاب، شورای حل اختلاف، امنیت، فضای مجازی، ایجاد اشتغال، بهداشت و درمان، فرهنگ و جامعه اضافه کرد: دفاتر شهرستانی این مجمع نیز راه‌اندازی شده است.

فقیه با بیان اینکه مهمترین کارها در عرصه امر به معروف و نهی از منکر با نگاه انقلابی انجام می‌شود تصریح کرد: همه مردم به مسئولیت انقلابی خود یعنی امر به معروف و نهی از منکر عمل کنند.

وی افزود: آگاهی دادن و آگاهی‌بخشی بیش‌تر به مردم برای انجام یک انتخاب مناسب در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده یکی از برنامه‌های مهم در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: