کد خبر: ۵۴۸۹۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۳۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
۳۳۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

به گزارش تدبیر نو، سعید کشمیری ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۴ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۹ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه چهار نفر از همشهریانمان روز دوشنبه و دو نفر امروز فوت شده‌اند که تست کرونای آنها امروز مثبت اعلام‌شده است.

کشمیری اضافه کرد: موارد فوتی در رده سنی ۳۶ تا ۷۲ سال هستند که دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، بیماری قلبی و عروقی و آسم بوده‌اند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۶ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۳ هزار و ۲۸۵ نفر بوده است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: