کد خبر: ۵۴۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تأکید کرد:
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر بر ضرورت هم‌افزایی و اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک بین تبلیغات اسلامی و نمایندگی امور سنت در سطح این استان تأکید کرد.
ضرورت هم‌افزایی و اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک در  استان بوشهر

به گزارش تدبیر نو، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح دوشنبه در دیدار با رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر اظهار داشت: استفاده حداکثری از فضای مجازی جهت ترویج فرهنگ اربعین ضروری است.

وی ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن اربعین سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) به تشریح نقش مؤثر روحانیون در تقویت ارزش‌های دینی و کاهش آسیب‌های اجتماعی و همچنین رفع مشکلات و مسائل اقشار مختلف مردم جامعه پرداخت و افزود: تلاش برای استقرار روحانی مستقر در جزیره خارک لازم و ضروری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در این نشست در بخشی از سخنان خود با تأکید بر تلاش دشمنان در جهت ایجاد اختلاف و تفرقه در جهان اسلام اضافه کرد: حفظ وحدت اسلامی در سراسر جهان و به ویژه ایران اسلامی ضروری است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم استفاده حداکثری از فضای مجازی برای ترویج فرهنگ اربعین تأکید و اظهار داشت: هیئت، مراکز و محافل مذهبی در استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای گسترش معارف اربعین حسینی مشارکت بیشتر کنند.

سروستانی در ادامه سخنان خود ضمن تأکید بر ضرورت هم‌افزایی و اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک در سطح استان بوشهر گفت: بین اداره کل تبلیغات اسلامی و دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان در تدوین و اجرای برنامه‌های هفته وحدت و همچنین برگزاری نشست‌های مشترک بین کارشناسان دو مجموعه برای تقویت و بهبود تعامل موجود و همکاری و هم‌افزایی بیشتر در طراحی و اجرای برنامه‌های کیفی و مؤثر در راستای تبیین مبانی اسلام و انقلاب اسلامی همکاری و تعامل بیشتر صورت گیرد.

/مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: