کد خبر: ۵۴۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۹
تدبیرنو، رئیس اداره تعزیرات حکومتی گناوه گفت: از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه ۲۳۰ پرونده تخلف صنوف این شهرستان در زمینه رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی مبارزه با کرونا در این اداره تشکیل و رسیدگی شد.

رضا آریافر  افزود: گزارش تخلف این واحدهای صنفی توسط ادارات بهداشت و درمان، صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف پس از بازرسی‌های صورت گرفته محرز و به این مدیریت اعلام شد که پرداخت با  تشکیل پرونده به ۳۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم  شدند.

وی اظهارداشت: برحسب قانون، واحدهای صنفی که موارزین و  پروتکل‌های بهداشتی را در طول سال رعایت نکنند در مرحله اول سه میلیون ریال، در صورت تکرار ر هفت میلیون و ۶۰۰ هزار ریال و برای بار سوم بیش از ۱۰ میلیون ریال جریمه خواهند شد.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی گناوه با تقدیر از همکاری و زحمات بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و شبکه بهداشت این شهرستان برای برگزاری گشت‌های نظارت بر صنوف از بدو شیوع ویروس کرونا افزود: در صورت مشاهده هرگونه تخلف توسط صنوف بدون چشم پوشی با آنان برخورد خواهد شد.

وی از صنوف این شهرستان خواست برای حفظ سلامتی خود و مشتریان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و موادضدعفونی کننده اهتمام جدی ورزند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

نام:
ایمیل:
* نظر: