کد خبر: ۵۴۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
تدبیرنو،دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۱هزار و ۲۵۲نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۵۴۰ نفر جان باخته‌اند.
دکتر سعید کشمیری بیان کرد:در ۲۴ساعت گذشته ۷۳بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند و اکنون ۳۱۹نفر در این بخش‌ها بستری هستند که ابتلای ۱۶۸نفر از این بیماران به کرونا قطعی است.
 
وی افزود: در ۲۴ساعت گذشته ۴۳نفر از بیماران بستری در بخش‌های کرونایی از بیمارستان مرخص شده‌اند که آزمایش کرونا ۲۷نفر از آنها مثبت بوده است.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به سه فوتی جدید کرونایی عنوان کرد: دو نفر شنبه و یک نفر نیز یک‌شنبه فوت شده‌اند که آزمایش کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام شد.
 
وی ادامه داد:افراد فوت شده در رده سنی ۷۲تا۸۱ ساله بوده و بیماری‌های زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، چاقی شدید و سرطان داشته‌اند.
 
دکتر کشمیری با اشاره به اینکه اکنون ۴۶نفر در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: ۲۱نفر از این افراد با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
 
وی عنوان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۱هزار و ۲۵۲نفر در استان به کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۵۴۰نفر جان باخته‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر: