کد خبر: ۵۴۱۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴
تدبیرنو،بیست‌وسومین جشنواره شهید رجایی در استان بوشهر امروز با معرفی ۱۴ دستگاه برتر به کار خود پایان داد.
استاندار بوشهر در این آیین که در سالن کوثر استانداری برگزار شد، گفت: عملکرد دستگاه‌های دولتی هر سال ارزیابی می‌شود و از برگزیدگان در جشنواره شهید رجایی تجلیل می‌شود.
 
عبدالکریم گراوند اضافه کرد: این جشنواره کارکرد یک ساله دستگاه‌ها را بر اساس مستندسازی دستگاه‌های منضبط در تارنمای معرفی‌شده در شاخص‌هایی مشخص، بررسی و برترین‌ها معرفی می‌کند.
 
او اضافه کرد که این جشنواره می‌تواند برای تشویق دستگاه‌های اجرایی و ایجاد انگیزه در کارکنان دولت برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم تأثیر داشته باشد.
 
 
 
تأمین اعتبار ملی باید از شاخص‌ها باشد
 
استاندار بوشهر با اشاره به این‌که کشور در شرایط سخت و بدون نفت در حال اداره است، گفت: چنین اداره کردن کشور یک افتخار است، التبه ما انتقاد‌های به دولت را پذیرا هستیم، اما بدون حاشیه در حال انجام کار خود با تمام توان هستیم.
 
گراوند ادامه داد: با تمام مشکلات بودجه‌ای، اعتبار جاده نیروگاه اتمی را از محل حوادث کشوری و اعتبارات تأمین آب را از بودجه ملی تخصیص داده‌ایم.
 
او گفت: تخصیص بودجه راه آهن بوشهر شیراز در بخش استان بوشهر را پارسال ۱۰۰ درصد گرفتیم و امسال نیز قول تخصیص ۱۰۰ درصدی را برای این طرح گرفته‌ایم.
 
استاندار بوشهر با اشاره به این‌که تا پایان مهر بیمارستان اوژانس هسته‌ای به بهره‌بردای می‌رسد، افزود: در ۶ ماه گذشته از سال نیز ۱۲۰ میلیارد تومان در بخش آب و فاضلاب در استان بوشهر هزینه شده که بخش مهمی از اعتبارات  طرح‌هایی که یاد شد از محل اعتبارات ملی بوده و باید شاخص تأمین اعتبار ملی یک دستگاه از وزارتخانه نیز بخشی از شاخص‌های انتخاب آن دستگاه‌ها در جشنواره شهید رجایی باشد.
 
گراوند بر توسعه زیرساخت‌های ارتباطاتی به‌ویژه در مناطق کور استان تأکید کرد.
 
علی درویشی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر هم گفت: ۵۲ دستگاه در فرآیند ارزیابی جشنواره شهید رجایی استان شرکت کردند که ۱۴ دستگاه در بخش‌های گوناگون به‌عنوان دستگاه‌های برتر معرفی شدند.
 
در این آیین هم‌چنین از خانواده‌های شهیدان سلامت استان بوشهر تجلیل شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: