کد خبر: ۵۴۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
تدبیرنو- مردم مؤمن و ولایتمدار بوشهر با تجمعی در تکیه رایةالعباس(ع) بوشهر اقدام موهن نشریه فرانسوی و جسارت به ساحت نورانی پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند.
شرکت‌کنندگان در تجمع شامگاه پنجشنبه بوشهر با شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر فرانسه هتک حرمت‌ به مقدسات مسلمانان و ساحت آسمانی حضرت محمد(ص) را به شدت محکوم کردند و خواستار وحدت و انسجام جهان اسلام در برابر این توطئه شدند.

این تجمع با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی با حضور قشرهای مختلف مردم اعم از زن و مرد، پیر و جوان برگزار شد و شرکت کنندگان ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و شهیدان والامقام، انزجار خود را از توهین به مقام بلندمرتبه پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) را محکوم کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در این آیین با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) این اقدام را لکه ننگی در تاریخ کشور فرانسه عنوان کرد.

 حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی با بیان اینکه این جسارت به مقدسات اسلام نشان از عمق عداوت دشمنان اسلام و استکبار جهانی به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) است اظهار داشت: دشمنان با عناوین مختلف و با طراحی توطئه‌ به بهانه آزادی بیان به مقدسات مسلمانان اهانت می‌کنند که باید مسلمانان ضمن اتحاد و تقویت همدلی نسبت به این ترفندها هوشیار باشند.

وی، اسلام را دین رحمت، و حضرت محمد (ص) را پیامبر رحمت و مهربانی دانست و تاکید کرد: این حرکت، اقدامی است که دشمنان اسلام برای مقابل هم قرارگرفتن ادیان و مذاهب آسمانی طراحی کرده‌اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه امت اسلامی بیدار است و این توطئه‌ها را محکوم می‌کند از مسئولان به ویژه مسئولان دیپلماسی در خواست کرد این موضوع را به عنوان حرکت ضدارزشی پیگیری کند.

حجت‌الاسلام سروستانی با اشاره به اینکه "ملت آگاه ایران اسلامی همه توطئه‌ها را با تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری خنثی می‌کنند" خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند این حرکت‌ها عشق مردم به پیامبر(ص) را بیشتر می‌کند و سبب بیداری امت اسلامی و افزایش عشق و علاقه مردم جهان به پیامبر اسلام (ص) می‌شود.

سید ناصر فاطمی رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان بوشهر هم با محکوم کردن توهین به مقدسات اسلام از سوی نشریه فرانسوی افزود: حرکت رذیلانه، ضد انسانی و ضد اخلاقی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) و کتاب مقدس و آسمانی قرآن کریم توسط نشریه فرانسوی فضای نفرت علیه مستکبران را ایجاد کرد و سبب روشنگری مسلمانان و سایر مردم جهان در دیگر ادیان الهی شد.

فاطمی با بیان اینکه  "غرب‌های مدعی تمدن در جهل و نادانی غرق شده‌اند و دستشان به خون مظلومان آغشته است" گفت: کتاب آسمانی قرآن کریم سرنوشت آمریکا، اسرائیل و حامیان این ظالمان را بار‌ها بیان کرده که  سرانجام آن‌ها نابودی است.

وی مردم ولایت‌مدار و مذهبی بوشهر در همه صحنه‌ها برای مقابله با دشمنان آماده و گوش به فرمان مقام معظم رهبری است.

در پایان این تجمع قطعنامه‌ای در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اعظم(ص) قرائت شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: