کد خبر: ۵۴۰۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
معاون سیاسی سپاه بوشهر:
معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: توهین به پیامبر اسلام (ص) مواجهه با رشد اسلام‌گرایی است.
توهین به پیامبر اسلام (ص) مواجهه با رشد اسلام‌گرایی است

به گزارش تدبیر نو، محمد رضایی صبح پنجشنبه در نشست با فعالان حوزه سیاسی اظهار داشت: توهین به پیامبر نورانی اسلام توسط یک مجله فرانسوی اوج استیصال غرب و صهیونیست در مواجه با رشد فزاینده اسلام گرایی در سراسر جهان را نشان می‌دهد.

وی اضافه کرد: شکست سیاست‌های استعماری دنیای استکبار و تفکرات فاشیستی صهیونیستی در تقابل با دین اسلام را بخوبی نمایان کرده است لذا تلاش دارند با این حرکات سخیفانه به چهره نورانی پیامبر عظیم الشان اسلام خدشه‌ای وارد کنند.

معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: دین اسلام و برتری تفکر الهی پیامبر اسلام هر روز بیشتر از پیش نمایان می‌شود.

وی افزود: صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها به همراه برخی رهبران وابسته مرتجع عربی و غربی در پس این توهین آشکار به پیامبر عظیم الشان اسلام هستند زیرا با این رفتارهای موذیانه به دنبال انحراف ذهن ملت‌های مسلمان منطقه و آزاده جهان، نسبت به سیاست شوم جدید صهیونیست‌های کودک کش در منطقه هستند.

رضایی تاکید کرد: بایستی از زوایای مختلف این رفتار خبیثانه را تحلیل و افشاگری کرد تا ماهیت سیاه توهین کنندگان به ساحت مقدس پیامبر اسلام مشخص شود.

رضایی بیان کرد: در خود فرانسه که ادعای دروغین حقوق و آزادی ادیان دارد کوچک‌ترین تحقیق در خصوص هولوکاست، نتیجه اش محکومیت و به زندان افتادن محقق خواهد بود.

وی افزود: به یاد داریم وقتی روژه گارودی دانشمند فرانسوی در این خصوص تحقیقی علمی کرد هم مجرم شناخته شد و هم به زندان محکومش کردند تا نشان دهند ادعای آزادی بیان و اندیشه در غرب تنها ابزاری برای توهین به سایر ادیان الهی و برای پیشبرد سیاست‌های خبیثانه آنهاست وگرنه دست‌های چدنی و آغشته به خون غربی‌ها و صهیونیست‌ها موضوعی جدید نیست.

معاون سیاسی سپاه استان بوشهر گفت: صهیونیست‌ها و رهبران استکباری غربی راهی جز شکست در برابر مسلمانان و جبهه بزرگ مقاومت اسلامی ندارند لذا فکر می‌کنند با این حرکات ایضایی مرگ خود را عقب تر می‌اندازند در حالی که نمی‌دانند در امواج اقیانوس خشم ملت‌های مسلمان و آزاده جهان زودتر غرق و نابود خواهند شد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: