کد خبر: ۵۴۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: ازاین ‌پس مسائل حقوقی و شکایات فعالان اقتصادی این استان در سه شعبه‌ای که دادگستری به این موضوع اختصاص داده است، رسیدگی خواهد شد.
مسائل حقوقی فعالان اقتصادی بوشهر در سه شعبه قضایی ویژه رسیدگی می‌شود
به گزارش تدبیر نو،خورشید گزدرازی روز چهارشنبه در این ارتباط افزود: این موضوع پس از درخواست مکرر فعالان اقتصادی و بر اساس پیشنهاد اتاق بازرگانی بندر و استقبال دادگستری استان بوشهر محقق شد که در رسیدگی به مسائل و مشکلات حقوقی آنان کمکی شایان می‎کند.

وی اضافه کرد: اختصاص این سه شعبه دادگاه بدون شک مایه تکریم فعالان اقتصادی استان بوشهر و تسریع در روند دعاوی حقوقی مربوط به آنان است که در سال جهش تولیدی اقدامی بسیار ارزشمند محسوب می‏‌شود.

گزدرازی ادامه داد: همواره جنس دعاوی حقوقی فعالان اقتصادی تخصصی است و از نظر ماهیت با سایر دعاوی متفاوت است با این اختصاص این سه شعبه می‌تواند گامی مهم برای رسیدگی تخصصی به مشکلات آنان‌ در دستگاه قضایی باشد.

وی یادآور شد: مشکلات و دعاوی حقوقی فعالان اقتصادی استان بوشهر از طریق معرفی‌نامه اتاق بازرگانی بندر بوشهر صورت می‌پذیرد و بر اساس اعلام دادگستری استان، دعاوی حقوقی و کیفری اعضای این اتاق در شعب اول دادیاری در دادسرا، چهارم دادگاه حقوقی و ۱۰۳ دادگاه کیفری ۲ مرکز این استان رسیدگی خواهد شد.

گزدرازی گفت: امیدواریم با همکاری دستگاه قضایی استان بوشهر، شاهد خروج بنگاه‌ها و کسب ‌وکارهای اقتصادی این استان از مشکلات حقوقی پیش‌رو باشیم./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر: