کد خبر: ۵۴۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۲۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی استان بوشهر افزایش یافت

به گزارش تدبیر نو، سعید کشمیری ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۴۹ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۹ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه دو نفر از همشهریان عزیزمان در روز گذشته فوت شده‌اند و تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است که یک آقای ۶۶ و یک خانم ۶۹ ساله با بیماری‌های زمینه‌ای فشارخون بالا و دیابت بوده‌اند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۵۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

کشمیری با بیان اینکه دانش آموزان با علائم عفونت ویروسی نباید به مدرسه بروند بیان داشت: وضعیت امسال با سال‌های گذشته کاملاً متفاوت بوده و والدین به هیچ‌وجه نباید دانش آموزان را که کوچک‌ترین نشانه عفونت ویروسی دستگاه تنفسی فوقانی دارند به مدرسه بفرستند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: