کد خبر: ۵۳۲۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
تدبیرنو،همایش تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع سلامت استان بوشهر شامگاه سه شنبه در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.
، همایش تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع سلامت استان بوشهر شامگاه سه شنبه در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

سردار علی رزمجو  در این همایش اظهار داشت: شهدای سلامت، سلامتی خود را در طبق اخلاص قرار دادند تا جایی که در راه دفاع از سلامت بندگان خدا و جامعه به لقاء الله پیوستند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در این آیین سلامت را محور اصلی برای توسعه و پیشرفت پایدار یک جامعه دانست و افزود: سلامت راهی پویا است که از نیاز‌های اولیه انسان آغاز می‌شود و تا بالاترین ابعاد شکوفایی و رشد و تعالی روحی، جسمی و معنوی انسان‌ها را در بر می‌گیرد.

وی تصریح کرد: هر تلاشی که در زمینه سلامت و تندرستی انسان با الهام از رهنمود‌های حیات بخش اسلام صورت گیرد تلاشی مقدس است که می‌توان آن را مصداق روشنی از اعمال صالح فرد و عبادات ثمربخش او دانست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی بوشهر نیز در این مراسم گفت: دشمن امروز ما کروناست و مهم این است که سربازانی هستند که در خط مقدم این مبارزه حاضر هستند و دارند با این دشمن می‌جنگند.

سعید کشمیری افزود: پیروزی بر این بیماری فداکاری می‌خواهد و این فداکاری فقط به تقدیم جان خلاصه نمی‌شود بلکه لازم است برای جلوگیری از شیوع این بیماری، از حضور در مراسمات، برنامه‌ها و تجمعات خودداری کنیم و دستورالعمل‌ها را نیز رعایت کنیم.

در این همایش از خانواده شهدای مدافع سلامت استان بوشهر در عرصه مبارزه با ویروس کرونا تجلیل شد.

همچنین در این همایش که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد از نماهنگ «نفس» با موضوع پاسداشت جهادگران عرصه سلامت با صدای محمد امین فرامرزی خواننده حماسی بوشهری رونمایی شد و از عوامل ساخت این نماهنگ نیز تقدیر به عمل آمد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: