کد خبر: ۵۳۰۳۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
تدبیرنو: وزیر نیرو از یک بوشهری برای ساخت موشن گرافیک برتر جشنواره "نیرو و رسانه" به صورت ویدئوکنفرانسی تقدیر کرد.
حمید حق جو از شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر یکی از برترین‌ها در دومین جشنواره نیرو و رسانه (نور) اعلام وحائز رتبه‌ شد.

در مراسمی با حضور وزیر نیرو برترین‌های دومین جشنواره نیرو و رسانه سراسر کشور معرفی و موردتقدیر قرار گرفتند.

دومین جشنواره نیرو و رسانه با رقابت ۵۵۷ اثر در قالب گزارش، تیتر و خبر، مصاحبه، مقاله و سرمقاله و یادداشت، کاریکاتور و طنز مکتوب و رادیویی، عکس و اینفوگرافی و موشن گرافی  ارسالی به دبیرخانه جشنواره برگزار گردید و در این میان ۴۰ اثر حائز رتبه‌های برتر شدند. این آثار در دو مرحله مورد ارزیابی و داوری قرار گرفتند و حمید حق جو از  شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر نیز در بخش موشن گرافیک  حائز  رتبه برتر معرفی شد.

وزیر نیرو در این آئین از برگزیدگان به صورت ویدئوکنفرانسی تقدیر کرد.

 این مراسم مقارن با روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگار شهید صارمی بصورت ویدئو کنفرانس در سطح شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو با حضور اردکانیان وزیر نیرو ، مدیران عامل و روسای شورای هماهنگی و انسجام بخشی صنعت آب و برق استانها و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق سراسر کشور برگزار گردید.

در این مراسم مذکوری رئیس شورای هماهنگی و انسجام بخشی صنعت آب و برق استان بوشهر به نمایندگی از وزیر نیرو جایزه برگزیده این بخش را به حمید حق جو از شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر  اهدا نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر: