کد خبر: ۵۲۸۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۶
تدبیرنو،دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۸ هزار و ۵۰۰ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی شده که از این تعداد ۳۱۸ نفر فوت کرده‌اند.
دکتر سعید کشمیری با اشاره به بستری ۵۷ بیمار جدید کرونا در شبانه‌روز گذشته افزود: در حال حاضر ۲۸۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند.
 
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۶۶ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی با حال خوب از بیمارستان مرخص شده که از این تعداد ۳۰ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فوت ۷ بیماری کرونایی در استان خبر داد و گفت: دو نفر از هم‌استانی‌ها روز چهارشنبه، یک نفر روز پنج‌شنبه، سه نفر روز جمعه و یک نفر نیز امروز فوت شده‌اند که تست کرونای همه آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است. این افراد در رده سنی ۵۶ تا ۸۰ سال هستند.
 
وی بابیان اینکه هم‌اکنون ۵۱ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند گفت: از این تعداد ۲۳ مورد با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
 
دکتر کشمیری عنوان کرد: آمار‌ها نشان می‌دهد قدرت کرونا در استان بوشهر کاهش یافته است.
 
وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۸ هزار و ۵۰۰ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی شده است افزود: فوتی‌های مثبت در استان بوشهر تا کنون ۳۱۸ مورد بوده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: