کد خبر: ۵۲۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۹
تدبیرنو، زهرا افضلی نیا مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: با گزارش اعلامی از سوی فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان که در حین گشت زنی مامورین پلیس آگاهی در ایست بازرسی شهید صلاحی به یک دستگاه کامیون مظنون و در بازرسی محموله دستگاه جوش کشف و پرونده اتهام حمل و مباشرت در قاچاق کالا تشکیل شد.

وی افزود: شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان دشتستان پس از احراز تخلف، متهمین را به ضبط کالای مکشوفه و پرداخت ۴ میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد که این جریمه وصول شده است.  

افضلی نیا با اشاره به کشف محموله لباسشویی و بسته های ابزارآلات  از یک دستگاه کامیون در شهرستان دشتستان، پرونده بررسی و پس از احراز تخلف، حکم به ضبط کالای مکشوفه و پرداخت یک میلیارد و  ۷۸۰ میلیون ریال جزای نقدی صادر شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر همچنین از رسیدگی به پرونده قاچاق ۲۷۰ کارتن انواع ابزارآلات شامل انواع قیچی باغبانی و کشاورزی و ۲۰۳ کیسه تخمه آفتابگردان و تعداد ۵ دستگاه ماینر، خبر داد و گفت: متهمین پرونده به ضبط کالای مکشوفه و پرداخت ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

وی در مورد جریمه یک میلیارد و ۷۲۰ مییلون ریالی قاچاقچیان ابزارآلات، اظهار داشت: محموله ۸۰ کارتن ابزار آلات توسط فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان کشف و پس از بررسی در تعزیرات حکم به ضبط محموله و پرداخت یک میلیارد و ۷۲۰ مییلون ریال جریمه نقدی صادر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: