کد خبر: ۵۲۷۴۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
تدبیرنو، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: مجتمع خدماتی رفاهی شهید یونسی در محور ساحلی بوشهر به گناوه و مجتمع صیادی واقع در محور عسلویه به بندرعباس (بندو) با اتمام مراحل اجرایی در هفته دولت به بهره برداری می رسند.
سید حمیدرضا علم افزود: این دو پروژه هر کدام دارای 10000متر مربع مساحت بوده و از همه امکانات خدماتی رفاهی و بهداشتی از قبیل جایگاه عرضه سوخت، نمازخانه، سرویس های بهداشتی، رستوران، تعمیرگاه، استراحتگاه و فضای سبز برخوردار هست.

علم تصریح کرد: برای اتمام و بهره برداری از این دو پروژه مجموعا 90 میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی و 9 میلیارد ریال از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هزینه شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: با بهره برداری از این پروژه ها تقریبا همه محورهای شریانی استان از وجود خدمات مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی بهره مند می شوند و رانندگان و گردشگران داخلی و خارجی در صورت نیاز می توانند از امکانات آنها استفاده کنند.

وی اضافه کرد: در سال گذشته نیز 5 واحد مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی با پراکنش مناسب در سطح محورهای ارتباطی استان با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به بهره برداری رسید که در نوع خود در کشور کم نظیر است.

علم  گفت: هم اکنون تعداد 18  واحد مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در سطح استان فعال هستند و برای 10 مجتمع خدماتی رفاهی دیگر نیز از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای موافقت اصولی  صادر شده است.

وی افزود: این مجتمع ها که دارای رمپ ورود و خروج  فنی و استاندارد هستند و همه خدمات لازم را نیز در خود دارند باعث ایمنی بیشتر برای بهره برداران جاده ها می شوند و با بهره برداری از آنها از خدمات متفرق بین راهی نیز جلوگیری می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با شیوع ویروس کرونا و برای سلامتی بیشتر استفاده کنندگان از این خدمات، طرح ضدعفونی و گندزدایی مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی بصورت روزانه در دستور کار قرار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: