کد خبر: ۵۲۷۰۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
بازگشت هافبک استقلال به ترکیب این تیم می‌تواند دغدغه‌های مجیدی در خط میانی را کاهش دهد.
                          سورپرایز مجیدی برای دیدار با سپاهان

به گزارش تدبیر نو به نقل از همشهری آنلاین، استقلال در حالی باید روز شنبه در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف سپاهان برود که در میانه زمین با کمبود بازیکن خلاق روبه روست و حتی بازگشت فرشید اسماعیلی از مصدومیت هم نتوانست این خلا را پوشش بدهد.

اسماعیلی در بازی‌های اخیر استقلال هرگز نتوانسته به فرم پیش از مصدومیت خود بازگردد و این علی کریمی بوده که بازیکن همه کاره استقلال در خط میانی محسوب می‌شود.

با این حال خبر خوشحال کننده برای مجیدی و استقلال بازگشت داریوش شجاعیان به لیست استقلال است. شجاعیان بعد از مصدومیت نیم فصل اول خود در انتظار بازگشت به لیست و ترکیب استقلال بود.

سعید رمضانی در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال در خصوص بازگشت شجاعیان گفت : «نامه فیفا در خصوص شجاعیان آمده و مشکل خاصی در این رابطه وجود ندارد. با این‌ حال فردا جلسه نهایی این موضوع در سازمان لیگ برگزار خواهد شد تا به صورت رسمی بتوانیم از شجاعیان در رقابت‌های پیش روی استفاده کنیم.»

حضور شجاعیان که مدت‌هاست آماده بازی شده برابر سپاهان می‌تواند یکی از سورپرایزهای مجیدی در دیدار سرنوشت‌ساز استقلال برابر رقیب اصفهانی در جنگ کسب سهمیه باشد.


نام:
ایمیل:
* نظر: