کد خبر: ۵۲۶۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
تدبیرنو،مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: ۶۲ پرژه آموزشی در قالب ۳۷۰ کلاس درس . 62هزار مترمربع مساحت امسال در این استان تکمیل و به آموزش و پرورش تحویل داده می شود.
احمد مرادی  روز دوشنبه در بازدید از پروژه های آموزشی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت : یکی از اقدامات دولت تجهیز پنج هزارو ۵۵۴کلاس درس به وسایل سرمایشی در سالهای اخیر  است و امسال نیز دو هزار کلاس درس  دیگر به وسایل سرمایشی تجهیز می شود.

فتح اله نوروزی فرماندار دشتستان  نیز گفت: امروز از ۹ پروژه آموزشی در سطح شهرستان بازدید شد که از پیشرفت قابل قبولی برخوردار بودند و تلاش می کنیم که تعدادی از آنها در هفته دولت افتتاح و تحویل آموزش و پرورش شود.

در این بازدید از پروژه  های مدرسه ۱۲ کلاسه اتباع  در شهر برازجان با اعتبار پنج و نیم میلیارد تومان در دو طبقه  با زیربنای دو هزار مترمربع ، مدرسه ابتدایی حضرت رقیه بنه جابری و پیروزی بنار سلیمانی جمعا با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان  ، ساختمان خانه ریاضیات  زنده یاد حریری برازجان  در دو طبقه با اعتبار دو نیم میلیارد تومان ، مدرسه شش کلاسه  امام علی (ع) آبپخش با ۸۰۰ مترزیربنا با اعتبارچهار میلیارد تومان ، سالن ورزشی دانش آموزی شبانکاره با اعتبار دو نیم میلیارد تومان ،مدرسه  سه کلاسه شهید صدر دهداران علیی با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و خوابگاه شبانه روزی  دانش آموزی روستایی خلیفه به ظرفیت ۵۰ دانش آموز با امکانات سلف و سرویس به ارزش سه و نیم میلیارد تومان  بازدید و روند پیشرفت آنها مورد بررسی قرار گرفت
نام:
ایمیل:
* نظر: