کد خبر: ۵۲۵۸۸
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
رئیس اداره استعدادهای درخشان بوشهر:
رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: بیش از سه هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز استان بوشهر آزمون ورودی مدارس سمپاد شرکت می‌کنند.
۳۲۰۰ دانش‌آموز استان بوشهر درآزمون ورودی مدارس سمپاد شرکت می‌کنند

به گزارش تدبیر نو، کاوه امیری صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سه هزار و ۲۰۹ نفر برای ورود به پایه هفتم برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: این گروه از داوطلبان از ساعت ۹ صبح پنج شنبه نهم مرداد ماه جاری با هم رقابت می‌کنند.

وی ادامه داد: از ساعت ۹ صبح جمعه دهم مرداد ۴۱۰ دانش آموز در آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان شرکت می‌کنند.

امیری اضافه کرد: آزمون استعدادهای درخشان استان بوشهر به صورت حضوری در ۳۱ حوزه امتحانی برای پایه هفتم و ۱۴ حوزه امتحانی برای پایه دهم برگزار می‌شود.

امیری با اشاره به تعویق آزمون از ۲۷ تیر به نهم و دهم مرداد به دلیل شرایط کرونایی جامعه، خاطرنشان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون به تعویق افتاده ۲۷ تیر، برای این آزمون معتبر است و داوطلبان نیازهای به چاپ مجدد کارت ورود به جلسه ندارند.

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان استفاده داوطلبان از ماسک را الزامی دانست و گفت: خانواده‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، از ازدحام مقابل حوزه‌های آزمون خودداری کنند.

استان بوشهر ۱۰ مدرسه تیزهوشان دخترانه و پسرانه در پنج منطقه بوشهر، کنگان، دشتی، دشتستان و گناوه دارد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: