کد خبر: ۵۲۵۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
تدبیرنو،استاندار بوشهر گفت: سلامت جامعه امری واجب است و با توجه به شرایط و وضعیت استان در مورد شیوع کرونا برنامه‌های مربوط به دعای عرفه در استان با استفاده از فضای مجازی برگزار شود.
عبدالکریم گراوند صبح امروز در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا، اظهار داشت: سلامت جامعه امری واجب است و با توجه به شرایط و وضعیت استان در مورد شیوع کرونا برنامه‌های مربوط به دعای عرفه در استان با استفاده از فضای مجازی برگزار شود.

استاندار بوشهر گفت: با تلاش‌ها و همکاری‌های مردم، از هفته گذشته روند ثابتی را در ابتلا به کرونا سپری می‌کنیم اما این وضعیت شکننده است و اگر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنیم باز هم شاهد افزایش موارد ابتلا خواهیم بود.

وی افزود: اگر بانکها، ادارات و مراکز پیشخوان خدمات دولتی و سایر مراکز پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکردند پلمب شوند و عواقب عدم رعایت پروتکل‌ها با مسؤولان دستگاه‌های اجرایی است، چرا که سلامت و آرامش مردم برای ما در اولویت است.

گراوند افزود: اگر صاحبان مشاغل در میادین میوه و تره بار و بازار ماهی فروشان در استان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکردند فرمانداران موظفند با همکاری دستگاه قضایی نسبت به پلمب این اصناف اقدام کنند.

استاندار بوشهر گفت: با توجه به شرایط و ویژگی‌های آیین‌های محرم در بوشهر که در محیط‌های سربسته انجام می‌شود یک کارگروه با مسؤولیت معاون سیاسی استاندار و حضور ادارات اوقاف، تبلیغات اسلامی، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی، راهکارهای لازم برای شیوه برگزاری آیین‌های محرم در بوشهر را بررسی و پیشنهاد دهند.

گراوند از تمدید محدودیت‌های کرونایی در استان خبر داد و گفت: با توجه به شرایط استان در مورد شیوع کرونا، محدودیت‌های کرونایی در استان این هفته هم تمدید می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: