کد خبر: ۵۲۵۵۳
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
تدبیرنو،معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان بوشهر گفت: امسال با ابلاغ ۳۷۰ میلیارد ریال تسهیلات زمینه ایجاد یکهزار و ۳۰۰ فرصت شغلی برای گروه‌های هدف این سازمان ابلاغ شده‌است.

علیرضا هوشیار اعلام کرد: در سال گذشته یکهزار و ۴۰ فرصت شغلی برای گروه‌های هدف بهزیستی استان بوشهر ایجاد شد که فرصت‌های شغلی ابلاغی در سال جاری ۲۰ درصد و میزان تسهیلات اختصاص یافته نسبت به پارسال ۴۲ رشد نشان می‌دهد.

وی اظهار کرد: سقف تسهیلات اشتغال‌زایی بهزیستی برای هر نفر ۵۰۰ میلیون ریال است و در طرح‌های با توجیه اقتصادی تا سقف ۲۰میلیارد ریال برای کارآفرینان در حوزه کارفرمایی و ایجاد کارگاه با حضور ۴۰ مددجو و معلول قابل پرداخت است.

معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان بوشهر بیان کرد: اشتغال جوهره سلامت و اساس توانمندی‌های مردمی مددجویان و معلولان است در همین ارتباط تلاش شده با تامین اعتبار لازم زمینه شغلی برای جامعه هدف فراهم شود.

هوشیار گفت: انتظار می‌رود با راه‌اندازی مراکز مثبت زندگی در هفته دولت اشتغال‌زایی برای جامعه هدف بهزیستی در استان بوشهر افزایش یابد.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان بوشهر گفت: اولویت پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به گروه‌های هدف در حوزه کارفرمایی است.

وی با اشاره به چشم انداز و ظرفیت کار آفرینی در سال جهش تولید گفت: بهزیستی با پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایی مددجویان و معلولانی که با استفاده از تسهیلات کارفرمایی مشغول به کار شده‌اند سهم بسزایی در اشتغال پایدار برای گروه‌های هدف دارد.

هوشیار اضافه کرد: ۱۳۷ نفر از بهبود یافتگان در درمان اعتیاد نیز در سال گذشته با استفاده از تسهیلات اشتغال‌زایی در این استان مشغول بکار شده‌اند.

نام:
ایمیل:
* نظر: