کد خبر: ۵۱۹۲۸
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
استان بوشهر؛
تدبیرنو،دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد مبتلایان کرونا در استان بوشهر به ۵۲۵۶ نفر و تعداد فوتی‌ها به ۷۵ نفر افزایش یافت.
دکتر سعید کشمیری بیان کرد: تا روز شنبه ۷ تیر ۲۱ مورد کرونا مثبت پس از بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شدند.

وی افزود: در حال حاضر ۱۲۲ مورد قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به بستری ۲۷ مورد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان ادامه داد: با اعلام همکاران ما در خط مقدم مبارزه با کرونا، ۱۳ مورد از موارد بستری در بخش‌های ویژه با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

وی از جان باختن ۴ مورد دیگر در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت:  آمار موارد جان باخته بر اثر کرونا در استان بوشهر به عدد ۷۵ رسید.

دکتر کشمیری بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تا کنون ۳۷۴۷ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که از این تعداد ۳۴۹۱ ترخیص شدند.

وی اضافه کرد: در این مدت مجموع افرادی که با علائم حاد تنفسی به مراکز درمانی استان بوشهر مراجعه کرده اند ۱۲۹۶۰ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان از مردم خواست برای حفظ و ارتقاء روحیه فرزندان خود در خط مقدم مبارزه با کرونا دست به کار شده و با انتشار تصاویر، دل نوشته و پیام‌های روحیه بخش در فضای مجازی آنان را تنها نگذارند
نام:
ایمیل:
* نظر: