کد خبر: ۵۱۹۱۰
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
تدبیرنو،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در این ارتباط گفت: نخستین مسابقه ی امام مهربانی با هدف ترویج افکار امام خمینی (ره) و آشنایی کودکان و نوجوانان با ابعاد شخصیت معمار کبیر انقلاب در دو بخش کودکان و نوجوانان برگزار شد.

فاطمه کرمپور با اشاره به اینکه هنرمندان 34 شهر کشور آثار خود را به دبیرخانه مسابقه ارسال کرده بودند، افزود: تهران، اصفهان، فارس و گیلان با 15 اثر بیشترین مشارکت در این مسابقه داشتند.

وی عنوان داشت: از 134 اثر رسیده به دبیرخانه، 68  اثر در بخش کودکان و 66 اثر در بخش نوجوانان می باشد.


نفرات برتر مسابقه "امام مهربانی" معرفی شدند

کرمپور تصریح کرد: پانیذ پوراسماعیل از خوزستان، سجاد یاوری از گلپایگان و محمدحسین دستفان از جم به ترتیب نفرات اول تا سوم بخش کودکان شدند.

وی ادامه داد: سارینا فلاح از شیراز نفر اول، سارا ابای فینی از تهران نفر دوم و نرگس ایمانی از شوش و عاطفه میرزایی از اراک مشترکا نفرات سوم بخش نوجوان را به خود اختصاص دادند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و برگزار نشدن آیین اختتامیه، هدایای نفرات برتر به آدرس پستی ارائه شده ارسال خواهد شد. 

لازم به توضیح است امرالله اسماعیلی، علی بهی پور و فاطمه ایران زاد از اساتید برجسته هنرهای تجسمی، هیات داوران نخستین مسابقه "امام مهربانی" را تشکیل می دادند.
نام:
ایمیل:
* نظر: