کد خبر: ۵۱۹۰۵
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
تدبیرنو،فرمانده انتظامی استان از کشف انبار کالای قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهر بوشهر خبر داد.

کشف انبار کالای قاچاق ۵ میلیاردی در بوشهر

 سردار خلیل واعظی افزود: در راستای حمایت از تولید داخلی و تمرکز بر کشف انبار‌های دپو کالا، ماموران انتظامی کلانتری ۱۴ تنگک بوشهر با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی گسترده، یک انبار کالای قاچاق را شناسایی کردند.

او ادامه داد: با هماهنگی مرجع قضائی، گروهی از ماموران انتظامی به محل اعزام شدند و در بازرسی از محل، چهار هزار و ۳۷۳ عدد انواع کالای قاچاق شامل قفل آویز، کیف دستی، چمدان، ترازوی دیجیتال و یک هزار و ۲۵ کیلوگرم بادام هندی و گردو بدون هرگونه مجوز گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به دستگیری دو متهم در این زمینه، بیان کرد: کارشناسان ارزش کالای کشف شده را بیش از ۵ میلیارد ریال برآورد کردند.

دستگیری سارق و کشف ۶ فقره سرقت در عسلویه

فرمانده انتظامی عسلویه گفت: یک سارق حرفه‌ای دستگیر و ۶ فقره سرقت کشف شد.

سرهنگ پیمان فتاحی افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت در شهرستان عسلویه ماموران پلیس آگاهی توانستند یک سارق حرفه‌ای را، شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی غافلگیرانه او را در مخفیگاهش در یکی از محله‌های شهر عسلویه دستگیر کنند.

او  با بیان اینکه سارق در بازجویی‌های فنی به سه فقره سرقت اماکن خصوصی و ۳ فقره سرقت منزل، اعتراف کرده است، بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

کشف موتورسیکلت قاچاق میلیاردی در جم

فرمانده انتظامی شهرستان جم از کشف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق غیر مجاز به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال خبر داد.

 سرهنگ سید علی مهدیان افزود: با تلاش ماموران پلیس آگاهی یک دستگاه موتورسیکلت هوندا ۱۰۰۰ سی سی قاچاق که به صورت غیر مجاز در حال تردد در  شهر جم بود، شناسایی و توقیف شد.

او بیان کرد: کارشناسان ارزش موتورسیکلت کشف شده را یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند.

کشف حدود ۲۹ کیلوگرم تریاک در دیلم

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: از دو دستگاه خودرو نزدیک به ۲۹ کیلوگرم تریاک کشف شد.

سرهنگ رضا اسماعیلی افزود: ماموران ایستگاه بازرسی شهید موسوی موفق شدند هنگام کنترل خودرو‌های عبوری یک دستگاه سواری پراید را توقیف و ۱۵ کیلو گرم تریاک را به صورت ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود کشف کنند.

او ادامه داد: در این زمینه دو متهم دستگیر شدند. متهمان قصد داشتند این محموله مواد مخدر را به استان خوزستان منتقل کنند.

فرمانده انتظامی دیلم همچنین از کشف ۱۳ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودرو دیگر خبر داد و افزود: در پیگیری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان مشخص شد دو قاچاقچی قصد دارند مقدار قابل توجهی تریاک را با خودرو سواری پژو با عبور از جاده‌های دیلم به استان‌های همجوار منتقل کنند.

اسماعیلی افزود: گروهی شامل ماموران انتظامی شهرستان دیلم و گناوه با هماهنگی مقام قضائی، به جاده گناوه به دیلم اعزام شدند  با تلاش صورت گرفته سرانجام خودرو شناسایی شد و دو متهم نیز دستگیر شدند.

او بیان کرد: در بازرسی از خودرو توقیف شده، ۱۳ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: