کد خبر: ۵۱۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
رئیس کل دادگستری استان بوشهر
تدبیرنو، رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: پارسال، ۲۷۱ هزار و ۵۶۷ پرونده را مختومه اعلام کردیم که این آمار بیشتر از ورودی پرونده‌ها بود.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) به همراه جمعی از مدیران این سپاه به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه با رئیس کل و جمعی از مدیران دادگستری استان و دادستان بوشهر دیدار و از زحمات آن‌ها قدردانی کرد.

سردار علی رزمجو در این دیدار با گرامیداشت یاد شهدای هفتم تیر، نقش آیت الله شهید دکتر بهشتی و همکارانش در حوزه مسائل قانونی کشور را نقشی تأثیرگذار عنوان کرد و گفت: شهید بهشتی شالوده نظام قانون جمهوری اسلامی ایران را با علم، حلم و اطلاعاتی که هم از درون و هم از برون انقلاب اسلامی داشت پایه‌گذاری کرد.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر هم در این دیدار با تشکر از همکاری‌های سپاه استان بوشهر با مجموعه قضایی استان، گفت: مجموعه دادگستری استان پارسال در حوزه قضایی و به خصوص در محور‌هایی که مورد تأکید رئیس قوه قضائیه است و از آن با عنوان رویکرد تحولی نام برده می‌شود، عملکرد قابل قبولی داشته است.

علی جمادی افزود: پارسال در حوزه دادگستری استان شامل دادسراها، دادگاه‌ها، دادگاه‌های تجدید نظر و شورا‌های حل اختلاف در مجموع ۲۶۷ هزار و ۵۴۴ پرونده داشتیم که البته بعضی از این پرونده‌ها چند بار در سامانه ثبت شده بود و توانستیم  ۲۷۱ هزار و ۵۶۷ پرونده را مختومه اعلام کنیم که این آمار بیشتر از ورودی پرونده‌های سال گذشته ما بوده است.

او ادامه داد: اختلاف تعداد پرونده‌های مختومه با تعداد پرونده‌های ورودی به پرونده‌های سال‌های گذشته مربوط می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با تاکید بر رعایت کیفیّت در رسیدگی به پرونده‌های قضایی از برگشت هزار و ۴۲۴ هکتار اراضی به بیت المال استان خبر داد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در این دیدار با اهدای لوح سپاس به رئیس کل دادگستری استان بوشهر از زحمات او و سایر مدیران قضایی استان قدردانی کرد.

انتهای پیام/ک

نام:
ایمیل:
* نظر: