کد خبر: ۵۱۸۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
تدبیرنو: استان بوشهر دارای 381 دهیاری واجد شرایط درجه‌بندی است که تاکنون نزدیک به 98درصد از دهیاری‌های این استان تعیین درجه شده‌اند که از این تعداد 27درصد از دهیاری‌ها دارای درجات 1 و 2می باشد و 51درصد دارای درجات 3 و 4 و همچنین 22درصد نیز درجه 5 و 6 دارند.

سعیدرضا جندقیان ضمن اعلام این خبر افزود: در نود و چهارمین جلسه‌ کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌ که در معاونت امور دهیاری های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تشکیل شد، مدارک مربوط به دهیاری‌های استان بوشهر بررسی و در نهایت 232 دهیاری واجد شرایط شناخته شد.
وی اضافه کرد: بر این اساس درجه 18 دهیاری تعیین و درجه 214 دهیاری ارتقاء پیدا کرد.
جندقیان افزود: استان بوشهر دارای 381 دهیاری واجد شرایط درجه‌بندی است که تاکنون نزدیک به 98درصد از دهیاری‌های این استان تعیین درجه شده‌اند که از این تعداد 27درصد از دهیاری‌ها دارای درجات 1 و 2می باشد و 51درصد دارای درجات 3 و 4 و همچنین 22درصد نیز درجه 5 و 6 دارند.
وی ضمن اشاره به ابلاغ دستورالعمل جدید نحوه درجه‌بندی دهیاری‌های کشور متذکر شد: استانداری‌ها  فهرست دهیاری‌های واجد شرایط برای تعیین و یا ارتقا درجه را  بر اساس این دستورالعمل به معاونت امور دهیاری های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال نمایند.

نام:
ایمیل:
* نظر: