کد خبر: ۵۱۸۸۷
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰
تدبیرنو،در آغاز مراسم معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه سعدآباد ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در مراسم از زحمات عبدالنبی امیری رئیس سابق آموزش و پرورش منطقه سعدآباد تشکر و قدردانی و برای اسماعیل علی پور رئیس جدید آموزش و پرورش آرزوی موفقیت روز افزون را از حضرت حق خواستار شد.
 این مراسم با حضور قاسمی معاونت آموزش ابتدایی اداره کل و حاجب مشاور اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر، حاجب فرد بخشدار سعدآباد، ائمه جمعه، رئوسای شوراهای اسلامی شهر، بخش و شهرستان، شهرداران، نماینده دهیاران، فرماندهی انتظامی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، پیشکسوتان فرهنگی، نمایندگان مدیران دوره های مختلف تحصیلی، شورای معاونین و دیگر مسئولین شهری و روستایی برگزار گردید. 

در آغاز مراسم معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه سعدآباد ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در مراسم از زحمات عبدالنبی امیری رئیس سابق آموزش و پرورش منطقه سعدآباد تشکر و قدردانی و برای اسماعیل علی پور رئیس جدید آموزش و پرورش آرزوی موفقیت روز افزون را از حضرت حق خواستار شد.

قاسمی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیران سابق شهر سعدآباد گفت : امروز همه ما مسئولین آموزشی و پرورشی باید به این نکته توجه داشته باشیم که کار تیمی راز موفقیت و پیشرفت در آموزش و پرورش و ارزشمندترین دارایی آموزش و پرورش اعتماد عمومی مردم است، لذا باید تلاش کنیم تا این اعتماد سلب نشود. عامل دیگر موفقیت، حضور اولیای دانش آموزان و مردم در کنار مدیران مدارس و آموزش و پرورش است که باید روز به روز تقویت شود.

در ادامه حاجب فرد بخشدار سعدآباد نیز ضمن تکریم رئیس سابق آموزش و پرورش منطقه سعدآباد و آرزوی موفقیت برای رئیس جدید این آموزش و پرورش، اظهار نمودند آموزش و پرورش محور دانایی است و از نهادهایی است که بعد از نهاد خانواده مهمترین مأمن نورچشمی های ماست. 
در ادامه، مراسم تکریم و معارفه انجام پذیرفت و حکم انتصاب رئیس آموزش و پرورش منطقه سعدآباد توسط حاجب مشاور و نماینده مدیر کل قرائت و توسط قاسمی معاون آموزش ابتدایی اداره کل به ایشان اهداء و نامبرده به سمت رئیس جدید این اداره منصوب گردید.
علی پور رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه سعدآباد، در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل و شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان به پاس اعتماد به ایشان، اظهار داشت: منطقه ی سعدآباد از پیشینه درخشانی در آموزش و پرورش برخوردار و سعدآباد مهد پرورش بزرگان و فرهیختگان زیادی بوده و هست که در این آموزش و پرورش به جامعه معرفی و منشأ تحولات و خیر واقع شده اند.
وی گفت فرهنگیان و دانش آموزان منطقه ی سعدآباد از ظرفیت ها و توانمندی های بالایی برخوردارند، لذا با اقدامات برنامه محور و همراهی، همدلی، حمایت، مشارکت و همکاری مردم خوب و فهیم منطقه، مسئولین محترم بخش، شهرستان و استان به ویژه مدیر کل آموزش و پرورش استان و نماینده ارشد دولت در بخش، معاونین و کارشناسان اداره، مدیران و معلمان مدارس، تمام تلاش و توان خود را در راستای اعتلای آموزش و پرورش مهد فرهنگ و تمدن و سرافرازی آینده سازان این دیار کهن بکار خواهم بست، تا آموزش و پرورش منطقه به جایگاه اصلی خود برگردد.

 

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر: