کد خبر: ۵۱۸۶۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
تدبیرنو،رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر ازشناسایی و کشف ۱۷۷ دستگاه انواع وسایط نقلیه دارای سابقه سرقت در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر خبر داد.
رهنگ جوشن سهرابی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر برخورد با متخلفان در عرصه‌های مختلف از همکاری و مشارکت مردم قدردانی کرد و اظهار داشت: استان بوشهر در امنیت پایدار و مطلوبی برخوردار است که مشارکت مردم در این حوزه ستودنی است.

وی از برخورد با سارقان خودروها، در اجرای طرح ضربتی کشف وسایل نقلیه مسروقه خبر داد و بیان کرد:با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی و دوایر تجسس و اجرای طرح‌های عملیاتی 177 دستگاه انواع وسایط نقلیه دارای سابقه سرقت در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر کشف شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر بیان کرد: در مقاطع مختلف با دستگیری 167 نفر سارق، تعداد 20 خودرو و 157 دستگاه موتورسیکلت دارای سابقه سرقت در سنوات گذشته و سال جاری کشف وبه افراد مالباخته تحویل شده است.

سرهنگ سهرابی با تاکید بر ادامه طرح مبارزه با سرقت تصریح کرد: این طرح و برنامه‌ها با هدف ناامن کردن محیط برای فعالیت افراد بزهکار و برخورد قاطع با سارقان با جدیت بیشتر ادامه دارد.


وی با تاکید بر هوشیاری مردم برای جلوگیری از سرقت اموال افزود: شهروندان با افزایش مراقبت، رها نکردن وسیله نقلیه بدون گماردن فرد مراقب در معابر و کوچه‌ها برای مدت زمان طولانی، استفاده از تجهیزات ایمن و با کیفیت مناسب، استفاده از پارکینگ عمومی و رها نکردن وسیله نقلیه به‌صورت سوییچ روشن، پلیس را در تامین امنیت مطلوب و پایدار یاری کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: