کد خبر: ۵۱۸۴۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
تدبیرنو، کارشناس اداره کل هوشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان با دمای ۴۴ درجه سانتیگراد گرم‌ترین شهر استان بود.
زهرا راستگو بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان با دمای ۴۴ درجه گرمترین شهر استان بود و در شهر‌های خورموج، اهرم و جم دمای ۴۳، کنگان ۴۰، دیلم و خارگ ۳۸ و بوشهر و گناوه دمای ۳۵  درجه ثبت شد.

وی افزود: بررسی نقشه‌های پیش‌یابی وضعیت جوی و دریایی استان نشان دهنده شرایط به‌نسبت آرام دریایی از امشب تا اواخر هفته است و در این مدت پدیده‌های غالب در سطح استان غبار محلی و در برخی نقاط مه صبحگاهی خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان ادامه داد: آسمان بیشتر صاف، امروز گاهی همراه با وزش باد و در برخی نقاط گردوخاک، از فردا در برخی نقاط غبار محلی و احتمال مه رقیق صبحگاهی خواهد بود.

وی اضافه کرد: جهت باد امروز بیشتر شمال غربی تا غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و از امشب متغیر با سرعت ۸ تا ۳۰ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

راستگو گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۱۸: ۰۳ دقیقه بامداد، مد دریا ساعت ۱۰:۰۸ دقیقه و جزر دوم ساعت ۱۸:۰۶ دقیقه خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: