کد خبر: ۵۱۸۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
حسین درتاج در نشست کمیته هماهنگی ثبت نام مدارس نمونه با بیان اینکه مدارس نمونه شهرستان های بوشهر، گناوه، دشتستان و دشتی از نمونه دولتی به هیات امنایی تغییر کرده اند، گفت: درشهرستان ها و مناطق کمتر برخوردار جم،دیر، تنگستان، سعدآباد و شبانکاره دانش آموزان بدون برگزاری آزمون در مدارس نمونه دولتی پذیرش می شوند.
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 خرداد 1399 - 12:47
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد:

اتحادخبر: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان از شروع ثبت نام مدارس نمونه متوسطه اول از 25 خرداد خبر داد.

اتحادخبر: حسین درتاج در نشست کمیته هماهنگی ثبت نام مدارس نمونه با بیان اینکه مدارس نمونه شهرستان های بوشهر، گناوه، دشتستان و دشتی از نمونه دولتی به هیات امنایی تغییر کرده اند، گفت: درشهرستان ها و مناطق کمتر برخوردار جم،دیر، تنگستان، سعدآباد و شبانکاره  دانش آموزان بدون برگزاری آزمون در مدارس نمونه دولتی پذیرش می شوند.

وی با اشاره به اینکه در مدازس نمونه شهرستان های جم،دیر و  تنگستان صرفاً پذیرش دانش آموز به صورت غیرخوابگاهی است، خاطرنشان کرد: در دو منطقه شبانکاره و سعد آباد  با هدف پذیرش دانش آموزان روستایی، مدارس به صورت شبانه روزی اداره می شوند.


درتاج داشتن تابعیت ایرانی، نداشتن مردودی در دوره ابتدایی؛ کسب «مقیاس خیلی‌خوب در تمامی دروس» در نوبت دوم پایه پنجم سال‌تحصیلی 98ـ1397 و در نوبت دوم پایه ششم سال‌تحصیلی 99-1398 را از شرایط لازم پذیرش دانست و اظهار کرد: ثبت‌نام اتباع غیرایرانی تابع بخش‌نامه مورخ 19/04/ 1396 مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور است.


معاون آموزش متوسطه با بیان اینکه ثبت نام اولیه به صورت غیرحضوری و از طریق سایت همگام به آدرس www..hamgam.medu.ir  انجام می شود، افزود: : دانش آموزان متقاضی پس از دریافت کاربری و رمز از مدیر مدرسه ابتدایی محل تحصیل خود،از تاریخ 25 خرداد تا 2 تیر نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری در سایت همگام اقدام کنند.


وی ادامه داد: دانش آموزان از 4 تا 11 تیر باید مدارک لازم که شامل  تقاضانامه ثبت‌نام و الصاق یک قطعه عکس دانش‌آموز به آن؛ تصاویر شناسنامه دانش‌آموز، کارنامه نوبت دوم پایه پنجم سال‌تحصیلی 98ـ 1397، کارنامه نوبت دوم پایه ششم سال‌تحصیلی99- 1398 و سایر مدارک و مستندات مورد نیاز  که به تایید مدیر مدرسه محل تحصیل دانش‌آموز رسیده اند، به مدرسه نمونه موردتقاضا تحویل دهند.


درتاج ادامه داد: فرم های خوداظهاری و مدارک و مستندات در کمیته شهرستان و منطقه بررسی و امتیازبندی می شوند و در تاریخ 30 تیر 99 نفرات برگزیده اولیه از طریق پورتال آموزش و پرورش استان بوشهر به آدرس bushehr.medu.ir اطلاع رسانی می شود.


معاون آموزش متوسطه با اشاره امکان درج اعتراض به نتایج اولیه از طریق سایت همگام در بازه زمانی اول تا سوم مرداد، تصریح کرد: پس از بررسی اعتراضات لیست نهایی در تاریخ 5 مرداد از طریق پورتال آموزش و پرورش استان بوشهر اطلاع رسانی می شود.


 گفتنی است متقاضیان جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی متوسطه اول استان بوشهر می توانند به پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر مراجعه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: