کد خبر: ۵۱۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از تعیین و ابلاغ درجات جدید تعدادی از دهیاری‌های استان هرمزگان و ابلاغ آن به استانداری این استان خبر داد.

سعیدرضا جندقیان با بیان این مطلب اظهار کرد: در نود و سومین جلسه‌ کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌ که در معاونت امور دهیاری های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تشکیل شد، مدارک مربوط به تدادی دیگر از دهیاری‌های استان هرمزگان بررسی شد که در نهایت 141 دهیاری واجد شرایط شناخته شد.
 
وی افزود: درجه مربوط به 57 دهیاری استان هرمزگان تعیین و درجه مربوط به 84 دهیاری ارتقاء یافت و مراتب به استانداری این استان ابلاغ شد.
 
وی ضمن اشاره به ابلاغ دستورالعمل جدید نحوه درجه‌بندی دهیاری‌های کشور، متذکر شد: استانداری‌ها می‌توانند فهرست دهیاری‌های واجد شرایط خود را جهت تعیین و یا ارتقا درجه بر اساس دستورالعمل ابلاغی، احصاء نموده و به معاونت امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال نمایند. 
 
جندقیان همچنین داد: استان هرمزگان دارای1260دهیاری واجد شرایط درجه‌بندی می‌باشد که تاکنون درجه نزدیک به 87درصد از دهیاری‌های این استان تعیین شده‌اند که از این تعداد 49درصد از دهیاری‌ها دارای درجات 1 و 2، 34.5درصد دارای درجات 3 و 4 و 16.5درصد نیز درجه 5 و 6 دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر: